662242-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of cars – Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, собственост на ЕСО ЕАД - 10 обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, собственост на ЕСО ЕАД - 10 обособени позиции
Description: Обемът на поръчката включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД по 10 бр. обособени позиции. Под термина „леки и лекотоварни автомобили“ или МПС се разбира леки автомобили от категория М1 и М1G и товарни автомобили от категории N1 и N1G с максимално допустима маса до 3.5 тона. Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили по десетте обособени позиции е посочено в техническите спецификации в документацията на обществената поръчка. В посоченото разпределение на автомобилите по обособени позиции може да настъпи промяна в резултат на бракуване, закупуване на нови автомобили, прехвърляне на автомобили от един район в друг. За срока на договорите - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно извънгаранционно обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по съответната обособена позиция. Процедурата се обявява със следните обособени позиции: Обособена позиция 1: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР София град и УМЕР София област“. Обособена позиция 2: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Монтана“. Обособена позиция 3: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Горна Оряховица“. Обособена позиция 4: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Благоевград“. Обособена позиция 5: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Шумен“. Обособена позиция 6: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Бургас“. Обособена позиция 7: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Варна“. Обособена позиция 8: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Стара Загора“. Обособена позиция 9: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Пловдив“. Обособена позиция 10: „Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Хасково“.
Internal identifier: 604911
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР София град и УМЕР София област
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР София град и УМЕР София област за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 604912
Lot: LOT-0002
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Монтана
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Монтана за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 604991
Lot: LOT-0003
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Горна Оряховица
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Горна Оряховица за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 604996
Lot: LOT-0004
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Благоевград
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Благоевград за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 605000
Lot: LOT-0005
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Шумен
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Шумен за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 605002
Lot: LOT-0006
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Бургас
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Бургас за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 605005
Lot: LOT-0007
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Варна
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Варна за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 605007
Lot: LOT-0008
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Стара Загора
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Стара Загора за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 605009
Lot: LOT-0009
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Пловдив
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Пловдив за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 605010
Lot: LOT-0010
Title: Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за леки и лекотоварни автомобили, обслужващи УМЕР Хасково
Description: Обособената позиция от обществената поръчка включва извънгаранционно техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, пътна помощ, доставка чрез покупка, включително и/или подмяна на авточасти, възли, детайли, материали,консумативи и смазочни материали на наличния автомобилен парк от леки и лекотоварни автомобили на ЕСО ЕАД, обслужващи УМЕР Хасково за срок от 24 месеца. ​​​​​​​Разпределението и описанието на леките и лекотоварните автомобили са посочени в техническите спецификации в Документацията за участие на обществената поръчка. За срока на договора - 24 месеца, считано от посочената в документацията прогнозна начална дата, изпълнителят следва да осигури пълно техническо обслужване и ремонт на автомобилите на възложителя по обособената позиция.
Internal identifier: 605011