662266-2026 - Competition
Czechia – Infusion supplies – Infuzní a transfuzní sety – doplňkový materiál
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Infuzní a transfuzní sety – doplňkový materiál
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek zdravotnického spotřebního materiálu, a to infuzních a transfuzních setů - doplňkového materiálu do míst plnění, po dobu 2 let. Podrobné informace jsou uvedené v zadávací dokumentaci.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33194120 Infusion supplies
Additional classification (cpv): 33194220 Blood-transfusion supplies
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Kohout trojcestný s bezjehlovým vstupem/konektorem
Description: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky jsou dodávky kohoutu trojcestného s bezjehlovým vstupem/konektorem do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Hadičky spojovací
Description: Předmětem plnění části 4 veřejné zakázky jsou dodávky hadiček spojovacích do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0010
Title: Hadička spojovací s bezjehlovým vstupem/konektorem
Description: Předmětem plnění části 10 veřejné zakázky jsou dodávky hadičky spojovací s bezjehlovým vstupem/konektorem do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0001
Title: Rampy s trojcestnými kohouty
Description: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky jsou dodávky ramp s trojcestnými kohouty do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0008
Title: Bezpečnostní Combi zátka
Description: Předmětem plnění části 8 veřejné zakázky jsou dodávky bezpečností Combi zátky do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0002
Title: Kohout trojcestný tlakový
Description: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky jsou dodávky kohoutu trojcestného tlakového do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0005
Title: Hadičky spojovací do lineárních dávkovačů
Description: Předmětem plnění části 5 veřejné zakázky jsou dodávky hadiček spojovacích do lineárních dávkovačů do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0009
Title: Aspirační trn
Description: Předmětem plnění části 9 veřejné zakázky jsou dodávky aspiračního trnu do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0006
Title: Bezjehlový vstup/konektor s negativním tlakem/vytěsněním
Description: Předmětem plnění části 6 veřejné zakázky jsou dodávky bezjehlového vstupu/konektoru s negativním tlakem/vytěsněním do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Bezjehlový vstup/konektor s pozitivním tlakem/vytěsněním
Description: Předmětem plnění části 7 veřejné zakázky jsou dodávky bezjehlového vstupu/konektoru s pozitivním tlakem/vytěsněním do míst plnění po dobu 2 let.
Internal identifier: 7