2. Procedure
Procedure
Title: I/45 Krnov - západní obchvat
Description: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „I/45 Krnov – západní obchvat“, spočívající ve výstavbě přeložky silnice I/45 mimo zastavěné území města Krnova v délce cca 3,4 km, včetně napojení na silnici I/57.
Internal identifier: 16PT-002053
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001