2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalnego międzynarodowego przemieszczania
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: − świadczenie usługi usunięcia odpadów ze wskazanych lokalizacji na terenie kraju, będących miejscami ich dotychczasowego przechowywania, obejmującej załadunek odpadów na zaangażowane jednostki transportowe Wykonawcy i przygotowanie do transportu odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania do instalacji ostatecznego odzysku i/lub unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania; - świadczenie usługi zagospodarowania odpadów obejmującej transport odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania oraz przekazanie odpadów do instalacji ostatecznego odzysku i/lub ostatecznego unieszkodliwiania, posiadającej zezwolenie na prowadzenie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów o danym kodzie, zlokalizowanej na terenie kraju oraz poddanie odpadów procesom ostatecznego odzysku/unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania. Ostateczny odzysk i/lub unieszkodliwianie odpadów może być poprzedzone procesami przejściowymi; - przedłożenie dokumentacji potwierdzającej zagospodarowanie odpadów w procesie ostatecznego odzysku/unieszkodliwienia, z wyłączeniem składowania, zgodnie z wymaganiami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana. 3. Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia (w zależności od Części Zamówienia) na warunkach i w sposób przewidziany w Umowie: - aby każdy pojazd wykorzystywany do transportu odpadów był wyposażony w system satelitarnego monitorowania położenia (GPS) lub równoważny system umożliwiający ciągłą rejestrację przebiegu trasy pojazdu; - aby każdy transport odpadów był wyposażony w system monitorowania zabezpieczeń ładunków, tj. zabezpieczony elektroniczną plombą GPS lub równoważnym urządzeniem monitorującym zapewniającym kontrolę integralności transportu; - systemu monitoringu wizyjnego na terenie lokalizacji, z której usuwane są odpady. - charakterystykę i zdjęcia odpadów zawiera załącznik nr 1 do OPZ. - minimalne wymagania dla systemów zawiera załącznik nr 2 do OPZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz cenowy” – Załącznik nr 9a, 9b oraz 9c do SWZ, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Lokalizacja 1 - woj. łódzkie, teren działki miejscowości Stroniewice 67, gmina Domaniewice, nr ewid. 402;
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: − świadczenie usługi usunięcia odpadów ze wskazanych lokalizacji na terenie kraju, będących miejscami ich dotychczasowego przechowywania, obejmującej załadunek odpadów na zaangażowane jednostki transportowe Wykonawcy i przygotowanie do transportu odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania do instalacji ostatecznego odzysku i/lub unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania; - świadczenie usługi zagospodarowania odpadów obejmującej transport odpadów z miejsc ich dotychczasowego przechowywania oraz przekazanie odpadów do instalacji ostatecznego odzysku i/lub ostatecznego unieszkodliwiania, posiadającej zezwolenie na prowadzenie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów o danym kodzie, zlokalizowanej na terenie kraju oraz poddanie odpadów procesom ostatecznego odzysku/unieszkodliwiania, z wyłączeniem składowania. Ostateczny odzysk i/lub unieszkodliwianie odpadów może być poprzedzone procesami przejściowymi; - przedłożenie dokumentacji potwierdzającej zagospodarowanie odpadów w procesie ostatecznego odzysku/unieszkodliwienia, z wyłączeniem składowania, zgodnie z wymaganiami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana. 3. Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia (w zależności od Części Zamówienia) na warunkach i w sposób przewidziany w Umowie: - aby każdy pojazd wykorzystywany do transportu odpadów był wyposażony w system satelitarnego monitorowania położenia (GPS) lub równoważny system umożliwiający ciągłą rejestrację przebiegu trasy pojazdu; - aby każdy transport odpadów był wyposażony w system monitorowania zabezpieczeń ładunków, tj. zabezpieczony elektroniczną plombą GPS lub równoważnym urządzeniem monitorującym zapewniającym kontrolę integralności transportu; - systemu monitoringu wizyjnego na terenie lokalizacji, z której usuwane są odpady. - charakterystykę i zdjęcia odpadów zawiera załącznik nr 1 do OPZ. - minimalne wymagania dla systemów zawiera załącznik nr 2 do OPZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz cenowy” – Załącznik nr 9a, 9b oraz 9c do SWZ, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana.
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Lokalizacja 3 - woj. Śląskie, Mikołów, ul. Piaskowa oraz Lokalizacja 4 - woj. śląskie, 44-100 Gliwice, ul. Cmentarna 6, teren działki nr 714;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Lokalizacja 5 – woj. wielkopolskie Babin, teren działek 253/9 i 254/2 obręb Babin, gmina Strzałkowo;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 3
662338-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: DAG-WZP.26.1.70.2026.JBS - Część 3