662341-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Końskie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Końskie
Description: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze wszystkich odpadów komunalnych: - od właścicieli nieruchomości położonych na obszarze miasta i gminy Końskie, na których wytwarzane są odpady, - od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na jakich powstają odpady komunalne, od których odbiór odpadów komunalnych przejmie Gmina w drodze decyzji administracyjnej, - z miejsc odbioru należących do Urzędu Miasta i Gminy w Końskich. Szczegółowy wykaz miejsc odbioru odpadów komunalnych Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy. Szacunkowa łączna ilość odpadów komunalnych do odbioru to 8 631,92 Mg. Szczegółowy opis określa rozdział IV SWZ
Internal identifier: ZP-271.1.19.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1) Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze wszystkich odpadów komunalnych: - od właścicieli nieruchomości położonych na obszarze miasta i gminy Końskie, na których wytwarzane są odpady, - od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na jakich powstają odpady komunalne, od których odbiór odpadów komunalnych przejmie Gmina w drodze decyzji administracyjnej, - z miejsc odbioru należących do Urzędu Miasta i Gminy w Końskich. Szczegółowy wykaz miejsc odbioru odpadów komunalnych Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy. Szacunkowa łączna ilość odpadów komunalnych do odbioru to 8 631,92 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu określa rozdział IV SWZ
Internal identifier: ZP-271.1.19.2026.EP