See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: IS Rozhodnutia NS SR
Description: Predmetom zákazky je dodanie, implementácia, prevádzka, podpora a rozvoj informačného systému na sprístupňovanie súdnych rozhodnutí Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. Opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 1 (príloha č.1A, č. 1B a č. 1C) týchto súťažných podkladov a neverejnú časť zadania. Neverejná časť zadania obsahuje informácie a technické špecifikácie (ďalej len „neverejná časť“), ktoré sú dôvernými informáciami v zmysle Dohody o mlčanlivosti, ktorá tvorí Prílohu č. 10 týchto súťažných podkladov. Neverejná časť nie je zverejnená z dôvodu ochrany dôverných informácií. Neverejná časť súťažných podkladov bude záujemcom poskytnutá bezodkladne (formou nahliadnutia s možnosťou vyhotovovať fotokópie) na základe uzatvorenej Dohody o mlčanlivosti prostredníctvom zabezpečeného úložiska. Neverejná časť súťažných podkladov bude záujemcovi poskytnutá na základe verejnému obstarávateľovi doručenej podpísanej Dohody o mlčanlivosti oprávnenou osobou/oprávnenými osobami konať za záujemcu v 3 vyhotoveniach osobne do podateľne verejného obstarávateľa alebo na adresu sídla verejného obstarávateľa (viď. bod 1 týchto súťažných podkladov) v listinnej podobe. Súčasne záujemca uvedenie meno, priezvisko a email osoby, ktorej bude umožnené nahliadnutie do dokumentácie verejného obstarávateľa.
Internal identifier: 18092026/Sluzby_e-Gov
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72262000 Software development services
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 72268000 Software supply services, 72320000 Database services, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 72413000 World wide web (www) site design services, 72268000 Software supply services, 72320000 Database services, 72250000 System and support services