662425-2026 - Competition
Poland – Generator units – Zakup agregatów prądotwórczych na potrzeby jednostek terenowych Zarządu Zlewni w Katowicach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup agregatów prądotwórczych na potrzeby jednostek terenowych Zarządu Zlewni w Katowicach
Description: Zakup agregatów prądotwórczych na potrzeby jednostek terenowych Zarządu Zlewni w Katowicach
Internal identifier: C.ROZ.270.2.195.2026.MPS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31122000 Generator units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zakup agregatów prądotwórczych na potrzeby jednostek terenowych Zarządu Zlewni w Katowicach „Zakup 10 sztuk agregatów prądotwórczych na potrzeby jednostek terenowych Zarządu Zlewni w Katowicach” 1 szt. Zbiornik wodny Wisła Czarne 1 szt. Zbiornik Wodny Łąka 1 szt. Zbiornik Wodny Przeczyce 1 szt. Zbiornik Wodny Kuźnica Warężyńska 1 szt. Nadzór Wodny w Katowicach 1 szt. Nadzór Wodny w Bieruniu 1 szt. Nadzór Wodny w Pszczynie 1 szt. Nadzór Wodny w Olkuszu 1 szt. Nadzór Wodny Bielsko-Biała 1 szt. Nadzór Wodny w Skoczowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ
662425-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: C.ROZ.270.2.195.2026.MPS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31122000 Jednostki prądotwórcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001