2. Procedure
Procedure
Title: Cateringdiensten
Description: Cateringdiensten voor de gemeente Nieuwegein De cateringdiensten bestaan uit restauratieve voorzieningen voor het stadshuis en de gemeentewerf, vergader- en lunchservice, koffieservice B&W kamer en Raadszaal, banqueting en evenementen en koffieservice voor bijzondere gelegenheden
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Cateringdiensten voor de gemeente Nieuwegein De cateringdiensten bestaan uit restauratieve voorzieningen voor het stadshuis en de gemeentewerf, vergader- en lunchservice, koffieservice B&W kamer en Raadszaal, banqueting en evenementen en koffieservice voor bijzondere gelegenheden.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging