662527-2026 - Competition
Poland – Mainframe computer – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy stacji roboczych i monitorów dla Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ w ramach projektu Doskonały Uniwersytet - kształcenie dla gospodarki
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy stacji roboczych i monitorów dla Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ w ramach projektu Doskonały Uniwersytet - kształcenie dla gospodarki
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych i monitorów dla Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać dostarczony do pokoju 2.1.34 Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego mieszącego się pod adresem ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje również instalację oraz uruchomienie sprzętu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ
Internal identifier: 80.272.224.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30211000 Mainframe computer
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0001
662527-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 80.272.224.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30211000 Komputery wysokowydajne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30231300 Monitory ekranowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001