2. Procedure
Procedure
Title: Zdravotnícky nespotrebný materiál, zdravotnícky nábytok, modely a vybavenie na výcvik zdravotníka a prvej pomoci - DNS
Description: Predmetom čiastkových zákaziek bude dodanie zdravotníckeho nespotrebného materiálu, zdravotníckeho vybavenia, modelov a vybavenia na výcvik zdravotníka a prvej pomoci, napr.: aneroidný tlakomer, tlakomer, glukomer, duálny fonendoskop, krčný golier plastový, chrbticová doska, fixátor panvy, posteľ poľnej nemocnice, nosidlá, stojany pod nosidlá, prepravný box, vozík pre nosidlá, trenažér na zastavenie masívneho krvácania, model na nácvik krikotyreotómie, rozšírená sada pre simuláciu zraneného, celotelová figurína s elektronikou, figurína celého tela pre nácvik záchranných technik a resuscitácie, model pre nácvik koniotómie, ruka s extrémnym zranením. Predmetom zákaziek môže byť v prípade potreby verejného obstarávateľa aj poskytnutie súvisiacich služieb: - dodanie tovaru do miesta dodania, - vyloženie tovaru v mieste dodania, - vykonanie konečnej inštalácie a uvedenie do prevádzky ak je to vzhľadom na charakter dodávaného tovaru relevantné, - vykonať zaškolenie minimálne 3 zamestnancov kupujúceho vrátane ukážky práce s tovarom a jeho prevádzkovej údržby v nevyhnutnom rozsahu potrebnom na riadne používanie tovaru, - vykonanie servisných služieb v rozsahu stanovenom výrobcom tovaru počas trvania záručnej doby.
Internal identifier: SEVO-EL3/16-88/2024
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture, 33192100 Beds for medical use, 33192160 Stretchers, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment, 35112100 Emergency training dolls
5. Lot
Lot: LOT-0001