2. Procedure
Procedure
Title: Zpracování projektové dokumentace „Rekonstrukce silnice II/141 v úseku most ev. č. 141 – 020 Blažejovice – Volary (54,030 – 60,715 km) včetně šířkové úpravy křižovatky se silnicí II/165“ a výkon koordinátora BOZP ve fázi přípravy a dozoru projektanta při provádění stavby
Description: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni projektové dokumentace pro povolení stavby dopravní infrastruktury (DPS) a projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS). Jedná se o rekonstrukce stávající silnice II. tř. č. 141, která je příjezdovou komunikací mezi hraničním přechodem Strážný a městem Prachatice. Tento úsek by navazoval na projektovou dokumentaci rekonstrukce silnice II/141 a III/14136 v průtahu města Volary. Vzhledem k intenzitě dopravy a tranzitní kamionové dopravě nevyhovují její šířkové parametry v úseku od mostu ev. č. 141-021 v Blažejovicích k městu Volary ve staničení 55,200 – 60,715 km. Byla již zpracována studie proveditelnosti a na základě této studie byla provedena EIA v květnu 2026. Součástí projektové dokumentace bude předběžný a podrobný inženýrsko-geologický průzkum. Dále bude součástí úplná inženýrská činnost včetně součinnosti majetkové činnosti. Podrobný popis viz ZD.
Internal identifier: OVZS 106848/2026/mate
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001