2. Procedure
Procedure
Title: Služby podpory systémů kybernetické bezpečnosti
Description: Předmětem zakázky je uzavření smlouvy na poskytování služeb souvisejících se systémovou a provozní podporou zařízení, systémů a dalších technologií zajišťujících kybernetickou bezpečnost informačních systémů a IT prostředí Objednatele. Součástí předmětu je i provádění kontinuálního bezpečnostního dohledu nad informačními systémy Objednatele prostřednictvím jeho technologií (SIEM, IDM, logmanagement, ochrana koncových zařízení a sítě XDR/NDR a ochrana dat DLP.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72315000 Data network management and support services
Additional classification (cpv): 72316000 Data analysis services, 72250000 System and support services, 48730000 Security software package, 48760000 Virus protection software package, 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 01
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72316000 Data analysis services, 48730000 Security software package, 48760000 Virus protection software package, 72263000 Software implementation services