662621-2026 - Competition
Belgium – Refuse transport services – Het laden en het transporteren van ongehakseld snoeihout op de recyclageparken
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Het laden en het transporteren van ongehakseld snoeihout op de recyclageparken
Description: De opdracht omvat het laden en transporteren van het ongehakseld snoeihout op de recyclageparken en de afvoer van dit snoeihout naar de verschillende verwerkingsplaatsen.
Internal identifier: AK25_260923
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AK25_260923 - 1
Description: De opdracht omvat het laden en transporteren van het ongehakseld snoeihout op de recyclageparken en de afvoer van dit snoeihout naar de verschillende verwerkingsplaatsen. Recyclageparken Bocholt, Genk-Zuid, Maaseik, Peer, Pelt (Nolimpark)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: AK25_260923 - 2
Description: De opdracht omvat het laden en transporteren van het ongehakseld snoeihout op de recyclageparken en de afvoer van dit snoeihout naar de verschillende verwerkingsplaatsen. Recyclageparken Borgloon, Herk-de-Stad, Bilzen-Hoeselt (Hoeselt), Lanaken, Wellen
Internal identifier: 2