662632-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej na rzecz Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej na rzecz Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy usytuowanych przy ul. Jagiellońskiej 7 i Szanajcy 17/19 w Warszawie. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: DOSiR.DUZ.26.6.2026.DM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 65400000 Other sources of energy supplies and distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DOSiR.DUZ.26.6.2026.DM
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 65400000 Przesył i stacje innych źródeł energii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001