2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usługi pralniczej z wynajmem bielizny szpitalnej i innego asortymentu SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi pralniczej z wynajmem bielizny szpitalnej i innego asortymentu, z usługą transportu i wniesienia do wskazanych komórek organizacyjnych Zamawiającego oraz wdrożeniem kompleksowego systemu bezdotykowej identyfikacji i ewidencjonowania bielizny w oparciu o rozwiązania RFID wraz z dostawą niezbędnego sprzętu, umożliwiającym bieżącą rejestracje obiegu bielizny i odzieży dla SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu, w okresie kolejnych 36 miesięcy, jak i również wstawienie dystrybutora bielizny czystej i brudnej na cały okres obowiązywania umowy
Internal identifier: ZZ-ZP-2375-27/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZZ-ZP-2375-27/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 98310000 Usługi prania i czyszczenia na sucho
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001