2. Procedure
Procedure
Title: Mobiele telefonie (abonnementen en smartphones) en bijbehorende dienstverlening
Description: Mobiele telefonie in 2 percelen: mobiele abonnementen inclusief private APN-verbindingen en dienstverlening, en levering en dienstverlening rondom smartphones De verdeling per (raam)overeenkomst is als volgt: 1,25 miljoen incl. btw voor 4 jaar t.b.v. van de abonnementen, €750.000 euro incl. btw voor 4 jaar t.b.v. de smartphones, inclusief dienstverlening en eventuele afnames rondom extra garantie-modules voor Apple en Samsung-apparatuur.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
Additional classification (cpv): 32250000 Mobile telephones, 64210000 Telephone and data transmission services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mobiele abonnementen en private APN's en bijbehorende dienstverlening
Description: Mobiele abonnementen inclusief private APN-verbindingen en dienstverlening €2,2 miljoen incl. btw voor 7 jaar t.b.v. van de abonnementen, inclusief dienstverlening
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services
Options:
Description of the options: Voorbeelden van optionele diensten of wijzigingen zijn: • Het toevoegen of verwijderen van abonnementen, databundels, simkaarten, e-sims of data-only abonnementen • Het activeren, wijzigen of beëindigen van private APN-verbindingen / roaming sims • Het toevoegen van opvolgende toestellijnen binnen de uitgevraagde smartphonecategorieën • Het toevoegen of wijzigen van accessoires die functioneel aansluiten bij de smartphones • Het afnemen van Samsung Knox-licenties of vergelijkbare noodzakelijke tooling voor enrolment • T.b.v. Samsung Knox vereist BVO NL dat deze bijbehorende licenties na een jaar met korting te verkrijgen zijn. Dit dient dan ook terug te komen in het prijzenblad (zie Bijlage 7.2) • Het gebruikmaken van terugkoop, gecertificeerd wissen, hergebruik, recycling of vernietiging van oudere smartphones • Het uitvoeren van aanvullende rapportages of servicelevelmanagement • Het opnemen danwel integreren van mobiele nummers binnen Microsoft Teams, indien provider dit ondersteunt
Lot: LOT-0002
Title: Smartphones
Description: Levering en dienstverlening rondom smartphones €800.000 euro incl. btw voor 4 jaar t.b.v. de smartphones, inclusief dienstverlening en eventuele afnames rondom extra garantie-modules voor Apple en Samsung-apparatuur.
Internal identifier: 2
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32250000 Mobile telephones
662674-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64212000 Mobieletelefoondiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons, 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Smartphones
Interne identificatiecode: 2
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons