662679-2026 - Competition
Netherlands – Technical building-inspection services – Europese niet-openbare aanbesteding voor (her)inspecteren van het gemeentelijk vastgoed van Amstelveen en Aalsmeer conform NEN 2767 voor de Gemeenten Amstelveen en Aalsmeer
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europese niet-openbare aanbesteding voor (her)inspecteren van het gemeentelijk vastgoed van Amstelveen en Aalsmeer conform NEN 2767 voor de Gemeenten Amstelveen en Aalsmeer
Description: De gemeenten Amstelveen en Aalsmeer beschikken over een omvangrijke vastgoedportefeuille waarvoor actuele en betrouwbare onderhoudsinformatie noodzakelijk is om planmatig beheer, onderhoud en investeringsbeslissingen te kunnen onderbouwen. De aanleiding voor deze overeenkomst is de behoefte aan het (her)inspecteren van het gemeentelijk vastgoed conform NEN 2767, het actualiseren van de bestaande inventarisaties en meerjarenonderhoudsplannen (MJOP's) en het opstellen van duurzame meerjarenonderhoudsplannen (DMJOP's) voor een deel van de portefeuille. De omvang van de afname is 180 objecten zoals in bijlage B uiteengezet, verdeeld over aankomende drie jaren 2027, 2028 en 2029. De geschatte omvang is gebaseerd op basis van resultaten van vorige opdrachten en de interne marktverkenning. Aan de geschatte omvang kunnen geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: I&A_2025_0037
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71631300 Technical building-inspection services
Additional classification (cpv): 71241000 Feasibility study, advisory service, analysis, 71315200 Building consultancy services, 71315400 Building-inspection services, 71631000 Technical inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Tijdens de overeenkomst kan de aanbestedende dienst aanvullende leveringen, diensten of werken toevoegen aan de beoogde overeenkomst. De aanbestedende dienst behoudt zich ook het recht voor om deze aanvullende werkzaamheden buiten de overeenkomst te laten en ze door een derde partij te laten uitvoeren.