2. Procedure
Procedure
Title: „Świadczenie usług transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu, transport na dializoterapię i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez dobę (24h)/7 dni w tygodniu”
Description: Świadczenie usług transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu, transport na dializoterapię) i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez dobę (24h)/7 dni w tygodniu.
Internal identifier: DA.261.1.53.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
Additional classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Cześć nr 1 – świadczenie usług transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu, transport na dializoterapię) i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez dobę (24h)/7 dni w tygodniu.
Internal identifier: część nr 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DA.261.1.53.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: część nr 1