Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Warszawski zachodni (PL913)
Country: Poland
General information
662779-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ubezpieczeniowe – Ubezpieczenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego na lata 2027-2029
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Ubezpieczenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego na lata 2027-2029
Opis: Zamówienie obejmuje: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, Część II Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenia Assistance Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 6 – Program Ubezpieczenia.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
Opis: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
Opcje:
Opis opcji: Przedmiotem opcji może być: W części I zamówienia: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk b) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk - w przypadku wzrostu sum ubezpieczenia/wartości mienia w okresie realizacji zamówienia w stosunku do sum ubezpieczenia/wartości mienia określonych w zamówieniu podstawowym (w załączniku nr 6 do SWZ) w związku ze zmianą wartości mienia, nabyciem nowego mienia, modernizacją istniejącego mienia lub nowymi inwestycjami Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 30% składki za zamówienie podstawowe (ceny łącznej za cały okres realizacji zamówienia określonej w ofercie Wykonawcy), pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego
Opis: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenia Assistance.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Opis opcji: Przedmiotem opcji może być: W części II zamówienia: a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie Assistance - w przypadku ubezpieczenia pojazdów nabywanych przez Zamawiającego (podmioty podlegające ubezpieczeniu na podstawie niniejszego postępowania) i/lub zwiększenia wartości ubezpieczonych pojazdów w trakcie trwania umowy w sprawie zamówienia publicznego. Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 40% składki za zamówienie podstawowe (ceny łącznej za cały okres realizacji zamówienia określonej w ofercie Wykonawcy), pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego.