662798-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Obsługa administracyjna oraz eksploatacyjna infrastruktury serwerowej i sieci strukturalnej wraz z obsługa SOC dla SPWSZ w Szczecinie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Obsługa administracyjna oraz eksploatacyjna infrastruktury serwerowej i sieci strukturalnej wraz z obsługa SOC dla SPWSZ w Szczecinie
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa administracyjna oraz eksploatacyjna infrastruktury serwerowej i sieci strukturalnej wraz z obsługa SOC dla SPWSZ w Szczecinie. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie z siedzibą przy ulicy Arkońskiej 4, 71-455 Szczecin, w lokalizacji przy ul. Arkońskiej i przy ul. Sokołowskiego. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. 6. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia polegające na instalowaniu systemu, szkoleniu użytkowników systemu, serwisie systemu, konfiguracji baz danych, administracji baz danych, administrowaniu serwerami, administrowaniu środowiskiem, pomocy użytkownikom w obsłudze oprogramowania aplikacyjnego, instalacji konfiguracji, opieki nad systemami operacyjnymi, zarządzaniu kontami użytkowników, instalacji i administracji systemami antywirusowymi, wsparciu w budowie i procesie integracji systemów IT, 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP. 8. Wizja lokalna: Zamawiający informuje, iż ze względu na specyfikę, złożoność oraz konieczność oceny istniejącego stanu miejsca realizacji zamówienia, wymaga od każdego Wykonawcy odbycia obowiązkowej wizji lokalnej terenu planowanych usług. Wizja lokalna ma na celu umożliwienie Wykonawcy dokładnego zapoznania się z warunkami faktycznymi, stanem istniejącej infrastruktury, dojazdami oraz wszelkimi innymi okolicznościami mającymi wpływ na prawidłowe skalkulowanie ceny oferty oraz rzetelne wykonanie przedmiotu zamówienia. Zaleca się, aby Wykonawca sprawdził zgodność zakresu robót ujętych w dokumentacji ze stanem rzeczywistym. Wizja lokalna odbędzie się w dniu 07.10.2026 r. na godz. 11:00 Miejscem spotkania przedstawicieli Wykonawców z upoważnionym przedstawicielem Zamawiającego jest: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpitala Zespolonego w Szczecinie, ul. Arkońska 4: - przed wejściem do Budynku „O” – dla lokalizacji Arkońska 4, UWAGA: Warunkiem wzięcia udziału w obowiązkowej wizji lokalnej jest uprzednie zawarcie umowy o zachowaniu poufności (NDA), której wzór stanowi załącznik nr 11 do SWZ Złożenie oferty bez uprzedniego odbycia obowiązkowej wizji lokalnej skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) PZP. Wykonawcy proszeni są o wcześniejsze (min. 2 dni przed zaplanowanym terminem wizji lokalnej) awizowanie swojego przybycia osobie kontaktowej wraz z podaniem jej imienia nazwiska, numeru dowodu osobistego, nr tel oraz adresu email, co ułatwi Zamawiającemu organizację wizji lokalnej. Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: marczewski@spwsz.szczecin.pl, do wiadomości: markurzawinski@spwsz.szczecin.pl , szympawlowski@spwsz.szczecin.pl, martomczak@spwsz.szczecin.pl Do wizji lokalnej zostaną dopuszczeni tylko Wykonawcy którzy spełnią powyższe wytyczne a dane Zamawiającemu zostaną przekazane w terminie 2 dni przed wizją. W przeciwnym wypadku Wykonawcy nie zostaną dopuszczeni do wizji lokalnej. 9. Przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, Wykonawca, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest dopełnić następujących formalności: 1) wnieść wymagane zabezpieczenie należytego wykonania umowy; 2) przedłożyć Zamawiającemu: a) polisę ubezpieczeniową zgodną z wymaganiami Zamawiającego, określonymi w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, b) poświadczone za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę kopie dokumentów potwierdzających, że osoby wskazane w złożonym przez Wykonawcę wykazie osób posiadają wymagane przez Zamawiającego aktualne uprawnienia według SWZ - Rozdział 17, pkt. 17.1 2) ppkt. b)
Internal identifier: EP/220/88/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48821000 Network servers, 48822000 Computer servers, 72700000 Computer network services, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EP/220/88/2026 - zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 48821000 Network servers, 48820000 Servers, 48821000 Network servers, 72700000 Computer network services, 72250000 System and support services
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48821000 Serwery sieciowe, 48822000 Serwery komputerowe, 72700000 Usługi w zakresie sieci komputerowej, 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
Miejsce realizacji
Miejscowość: Szczecin
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Kraj: Polska