662812-2026 - Competition
Slovakia – Antihaemorrhagics – Ľudský fibrinogén a ľudský protrombínový komplex
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ľudský fibrinogén a ľudský protrombínový komplex
Description: Predmetom zákazky je dodávka liekov pre verejného obstarávateľa uvedené v Prílohe č. 12 súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 2 (slovom: dve) časti.Zákazka pozostáva z dvoch samostatných častí - liekov s uvedeným kvantitatívnym a kvalitatívnym zložením lieku, liekovou formou, spôsobom podania a veľkosťou balenia, v rozsahu uvedenom v Prílohe č. 12 súťažných podkladov, s dodávkou na miesto určenia v zmysle potrieb a požiadaviek verejného obstarávateľa uvedených v Prílohe č. 11 súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 2 časti: Časť 1 – ľudský fibrinogén Časť 2 – ľudský protrombínový komplex Ponúkaný liek sa musí nachádzať v registračnej databáze liekov vedenej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Predpokladané množstvá jednotlivých položiek sú uvedené v Prílohe č. 12 súťažných podkladov. Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo považovať predpokladané množstvo za nezáväzné. V prípade potreby si verejný obstarávateľ vyhradzuje právo objednať nižšie alebo vyššie množstvá ako sú predpokladané. V prípade, že budú objednané nižšie množstvá ako sú predpokladané množstvá, nevzniká uchádzačovi automaticky nárok na dodanie kompletného rozsahu predmetu zákazky, tak ako je definovaný v Prílohe č. 12 súťažných podkladov.
Internal identifier: 2-07/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33621200 Antihaemorrhagics
Additional classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Časť 1-Ľudský fibrinogén
Description: Predmetom zákazky je dodávka liekov pre verejného obstarávateľa uvedené v Prílohe č. 12 súťažných podkladov. Zákazka pozostáva z dvoch samostatných častí - liekov s uvedeným kvantitatívnym a kvalitatívnym zložením lieku, liekovou formou, spôsobom podania a veľkosťou balenia, v rozsahu uvedenom v Prílohe č. 12 súťažných podkladov, s dodávkou na miesto určenia v zmysle potrieb a požiadaviek verejného obstarávateľa uvedených v Prílohe č. 11 súťažných podkladov. Ponúkaný liek sa musí nachádzať v registračnej databáze liekov vedenej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Predpokladané množstvá jednotlivých položiek sú uvedené v Prílohe č. 12 súťažných podkladov. Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo považovať predpokladané množstvo za nezáväzné. V prípade potreby si verejný obstarávateľ vyhradzuje právo objednať nižšie alebo vyššie množstvá ako sú predpokladané. V prípade, že budú objednané nižšie množstvá ako sú predpokladané množstvá, nevzniká uchádzačovi automaticky nárok na dodanie kompletného rozsahu predmetu zákazky, tak ako je definovaný v Prílohe č. 12 súťažných podkladov
Internal identifier: 2-07/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Časť 2-Ľudský protrombínový komplex
Internal identifier: 2-07/2026-2