662813-2026 - Competition
Poland – Damage or loss insurance services – Usługa ubezpieczenia mienia Warszawskiej Wytwórni Energii (WWE), pozostałego mienia Zamawiającego oraz OC działalności
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa ubezpieczenia mienia Warszawskiej Wytwórni Energii (WWE), pozostałego mienia Zamawiającego oraz OC działalności
Description: Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie mienia: a) Sekcja I - Warszawskiej Wytwórni Energii (WWE) oraz b) Sekcja II - pozostałego mienia spółki oraz OC działalności zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Internal identifier: RZP.27.35.2026.JN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie mienia: a) Sekcja I - Warszawskiej Wytwórni Energii (WWE) oraz b) Sekcja II - pozostałego mienia spółki oraz OC działalności" 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (PD), w ramach Sekcji I i II b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI), w ramach Sekcji I i II c) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń wskutek awarii (MB), w ramach Sekcji I d) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia (OC), w ramach Sekcji II 3. Termin wykonania zamówienia (okres ubezpieczenia) w odniesieniu do: a) Sekcji I tj. ubezpieczenia mienia WWE wynosi 18 miesięcy (od dnia 15.12.2026 do 15.06.2028) oraz b) Sekcji II tj. ubezpieczenia pozostałego mienia spółki oraz OC działalności wynosi 381 dni (od 01.06.2027 do 15.06.2028).
Options:
Description of the options: brak