662824-2026 - Competition
Poland – Heating plant construction work – Generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn.: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn.: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”.
Description: Przedmiotem zamówienia jest generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj Zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zadania inwestycyjnego został zawarty w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Program Funkcjonalno-użytkowy” oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego.
Internal identifier: EI/1104/2026
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu na podstawie przepisów 70(1) -70(5) Kodeksu cywilnego. Postępowanie nie podlega przepisom ustawy Pzp. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z wymaganiami określonymi w Zapytaniu ofertowym, Regulaminie oraz Podrozdział 3.2 Wytycznych, tj. w oparciu o Zasadę konkurencyjności.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45251200 Heating plant construction work
Additional classification (cpv): 09331100 Solar collectors for heat production, 71320000 Engineering design services, 45111000 Demolition, site preparation and clearance work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45111291 Site-development work, 45223000 Structures construction work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45233200 Various surface works, 45262000 Special trade construction works other than roof works, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45343000 Fire-prevention installation works, 45351000 Mechanical engineering installation works, 45400000 Building completion work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 09331100 Solar collectors for heat production