2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyposażenia na potrzeby Centrum Nauk Przedklinicznych Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Zamojskiej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia na potrzeby Centrum Nauk Przedklinicznych Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Zamojskiej, z podziałem na części: Część 1 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 1 Część 2 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 2 Część 3 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 3 Część 4 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 4 Część 5 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 5 Część 6 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 6 Część 7 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 7 Część 8 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 8 Część 9 zamówienia: Dostawa stołu anatomicznego Część 10 zamówienia: Dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz. 1 Część 11 zamówienia: Dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz. 2 Część 12 zamówienia: Dostawa modeli anatomicznych Część 1 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 1 1.1 Mikroskop biologiczny trinokularowy z kamerą cyfrową i wyświetlaczem 1.2 Mikroskop biologiczny trinokularowy z kamerą cyfrową 1.3 Mikroskop biologiczny binokularowy 1.4 Zestaw preparatów mikroskopowych – histologia człowieka 1.5 Waga analityczna Część 2 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 2 2.1 Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna z beziskrowym wnętrzem 2.2 Pionowa zamrażarka laboratoryjna z wnętrzem beziskrowym 2.3 Szafowa zamrażarka ultraniskotemperaturowa ULT Część 3 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 3 3.1 Cieplarka laboratoryjna z naturalnym obiegiem powietrza 3.2 Stołowy autoklaw parowy Część 4 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 4 4.1 Komora bezpieczeństwa biologicznego klasy II 4.2 Stołowa komora PCR Część 5 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 5 5.1 Zestaw sześciu pipet automatycznych z wyposażeniem 5.2 Zestaw sześciu pipet automatycznych z wyposażeniem 5.3 Zestaw sześciu pipet automatycznych z wyposażeniem 5.4 Mechaniczna pipeta automatyczna, ośmiokanałowa 0,5-10µl 5.5 Mechaniczna pipeta automatyczna, dwunastokanałowa 30 – 300 µL 5.6 Cyfrowa biureta nasadkowa 5.7 Laboratoryjny palnik elektryczny z regulatorem mocy i zabezpieczeniem strefy grzewczej 5.8 Mini mieszadło magnetyczne z grzaniem 5.9 Przenośny pH-metr laboratoryjny 5.10 Myjka ultradźwiękowa z podgrzewaniem 5.11 Łaźnia wodna z ustawieniem cyfrowym Część 6 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 6 6.1 Termocykler do klasycznej reakcji PCR 6.2 Aparat do elektroforezy agarozowej 6.3 Transiluminator UV Część 7 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 7 7.1 Kompaktowa wirówka kliniczna z rotorem wychylnym 7.2 Chłodzona wirówka laboratoryjna z wyposażeniem Część 8 zamówienia: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 8 8.1 Mikroobjętościowy spektrofotometr UV-Vis z portem kuwetowym i wbudowanym fluorometrem Część 9 zamówienia: Dostawa stołu anatomicznego 9.1 Stół anatomiczny Część 10 zamówienia: Dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz. 1 10.1 System do badań wysiłkowych z bieżnią i cyklometrem ergometrycznym Część 11 zamówienia: Dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz. 2 11.1 Elektrokardiograf (EKG) 11.2 Spirometr 11.3 Analizator mleczanu (laktatu) 11.4 Pulsoksymetr 11.5 Ciśnieniomierz automatyczny Część 12 zamówienia: Dostawa modeli anatomicznych 12.1 Dydaktyczna czaszka osteopetyczna 12.2 Modele kręgów ludzkich 12.3 Anatomiczny model mózgu 12.4 Model anatomiczny mózgu człowieka – przekroje czołowe 12.5 Modele anatomiczne kończyn Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik: – nr 1.1 do SWZ (dot. części 1 zamówienia), – nr 1.2 do SWZ (dot. części 2 zamówienia), – nr 1.3 do SWZ (dot. części 3 zamówienia), – nr 1.4 do SWZ (dot. części 4 zamówienia), – nr 1.5 do SWZ (dot. części 5 zamówienia), – nr 1.6 do SWZ (dot. części 6 zamówienia), – nr 1.7 do SWZ (dot. części 7 zamówienia), – nr 1.8 do SWZ (dot. części 8 zamówienia), – nr 1.9 do SWZ (dot. części 9 zamówienia), – nr 1.10 do SWZ (dot. części 10 zamówienia), – nr 1.11 do SWZ (dot. części 11 zamówienia), – nr 1.12 do SWZ (dot. części 12 zamówienia). Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ (dot. części 1-12 zamówienia). Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną lub wszystkie części zamówienia. Na daną część przedmiotu zamówienia wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Internal identifier: AI.2160.06.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 1
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 1: - Mikroskop biologiczny trinokularowy z kamerą cyfrową i wyświetlaczem - Mikroskop biologiczny trinokularowy z kamerą cyfrową - Mikroskop biologiczny binokularowy - Zestaw preparatów mikroskopowych – histologia człowieka - Waga analityczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.1 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 1
Additional classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring, 38510000 Microscopes, 42923110 Balances
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 2
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 2: - Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna z beziskrowym wnętrzem - Pionowa zamrażarka laboratoryjna z wnętrzem beziskrowym - Szafowa zamrażarka ultraniskotemperaturowa ULT Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.2 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 2
Additional classification (cpv): 39711110 Refrigerator-freezers, 39711121 Chest-type freezers, 39711120 Freezers
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 3
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 3: - Cieplarka laboratoryjna z naturalnym obiegiem powietrza - Stołowy autoklaw parowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.3 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 3
Additional classification (cpv): 33152000 Incubators, 33191110 Autoclaves
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 4
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 4: - Komora bezpieczeństwa biologicznego klasy II - Stołowa komora PCR Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.4 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 4
Additional classification (cpv): 39141500 Fume cupboards
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 5
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 5: - Zestaw sześciu pipet automatycznych z wyposażeniem Zestaw sześciu pipet automatycznych z wyposażeniem Zestaw sześciu pipet automatycznych z wyposażeniem Mechaniczna pipeta automatyczna, ośmiokanałowa 0,5-10µl Mechaniczna pipeta automatyczna, dwunastokanałowa 30 – 300 µL Cyfrowa biureta nasadkowa Laboratoryjny palnik elektryczny z regulatorem mocy i zabezpieczeniem strefy grzewczej Mini mieszadło magnetyczne z grzaniem Przenośny pH-metr laboratoryjny Myjka ultradźwiękowa z podgrzewaniem Łaźnia wodna z ustawieniem cyfrowym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.5 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 5
Additional classification (cpv): 38437100 Pipettes, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 6
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 6: - Termocykler do klasycznej reakcji PCR - Aparat do elektroforezy agarozowej - Transiluminator UV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 6
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 7
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 7: - Kompaktowa wirówka kliniczna z rotorem wychylnym - Chłodzona wirówka laboratoryjna z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 7
Additional classification (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 8
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratoryjnego cz. 8: - Mikroobjętościowy spektrofotometr UV-Vis z portem kuwetowym i wbudowanym fluorometrem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.8 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 8
Additional classification (cpv): 38433000 Spectrometers
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa stołu anatomicznego
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa stołu anatomicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.9 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 9
Additional classification (cpv): 34152000 Training simulators
Lot: LOT-0010
Title: Dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz.1
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz.1: - System do badań wysiłkowych z bieżnią i cyklometrem ergometrycznym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.10 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 10
Additional classification (cpv): 33120000 Recording systems and exploration devices
Lot: LOT-0011
Title: Dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz.2
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni fizjologii cz. 1: Elektrokardiograf (EKG) Spirometr Analizator mleczanu (laktatu) Pulsoksymetr Ciśnieniomierz automatyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 11
Additional classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices, 33100000 Medical equipments, 38434000 Analysers, 33123000 Cardiovascular devices
Lot: LOT-0012
Title: Dostawa modeli anatomicznych
Description: Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych: - Dydaktyczna czaszka osteopetyczna - Modele kręgów ludzkich - Anatomiczny model mózgu - Model anatomiczny mózgu człowieka – przekroje czołowe - Modele anatomiczne kończyn Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.12 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: AI.2160.06.2026 część 12
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment