662859-2026 - Competition
Hungary – Medical consumables – Szemészeti vitrektómiás műtéti anyagok 2.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Szemészeti vitrektómiás műtéti anyagok 2.
Description: Szemészeti vitrektómiás műtéti anyagok beszerzése beszerzése Kistarcsai Flór Ferenc Kórház részére 12 hónap időtartamra rész száma/rész tárgya/Igényelt teljes mennyiség (db) /12 hónap 2. rész: 2/1 Intraokulárisan használható nátrium-hialuronát és nátrium-kondroitin-szulfát tartalmú viszkoelasztikus oldat 70 2/2. RÉSZ: Szemészeti egyszerhasználatos sebkészítő kés 180 2/3. RÉSZ: Szövetbarát 10-0 szemészeti fonal 12 5. rész: 5/1. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel 100 5/2. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel 120 5/3 25G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel 30 5/4. rész: Irrigációs/ aspirációs csőkészlet Steril irrigációs/ aspirációs vezeték szürkehályog műtétek elvégzéséhez 1500 5/5. rész: 23G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához 6 5/6. rész: 25G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához 6 5/7. rész: 25G Diatermia kézieszköz vitrektómiás műtétekhez 6 5/8 rész: ABS mini hegy 30K, 0,9 mm-es ultrahangos hegy. Steril, egyszerhasználatos. Orvosi titán ötvözetből.Hajlított tölcséres U/S hegy 42 5/9 rész: 25G hajlítható lézerszál vitrektómiás műtétekhez 6 5/10 rész: Olaj betöltő szett 24 5/11 rész: 25G endo fényszál 12 5/12 rész: 25G csillárfény 12 5/13 rész: 23G port 24 5/14 rész: 23G infúziós kanül 24 10. rész: 10/1 Constellation kezdő csomag/anterior 1320 10/2 Vitrektómiás infúziós csőkészlet automata folyadék-levegő szeleppel 24 10/3 úszó lencse 10 11. rész: 11 cercage szalag 5 Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Internal identifier: EKR001844292026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: A nemzeti elbánás tekintetében AK felhívja a figyelmet a Kbt. 2. § (5), 74. § (3) bekezdéseire. Az AK felhívja a figyelmet, hogy az ajánlattételi szakaszban a Kbt. 74. § (2) bekezdése értelmében kizárhatja az eljárásból azt az ajánlattevőt/árut, aki/ami számára nem kell nemzeti elbánást nyújtani.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Szemészeti műtéti segédanyagok és eszközök
Description: 2. RÉSZ SZEMÉSZETI MŰTÉTI SEGÉDANYAGOK ÉS ESZKÖZÖK BESZERZÉSE összesen 12 hónapra 262 db 2/1. RÉSZ: Intraokulárisan használható nátrium-hialuronát és nátrium-kondroitin-szulfát tartalmú viszkoelasztikus oldat TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 70 DB 2/2. RÉSZ: Szemészeti egyszerhasználatos sebkészítő kés TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 30 DOBOZ (180 DB) 2/3. RÉSZ: Szövetbarát 10-0 szemészeti fonal TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 DOBOZ (12 DB) Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Internal identifier: EKR001844292026/2
Lot: LOT-0005
Title: VITREKTOMIAS FOGYÓANYAGOK
Description: 5. RÉSZ VITREKTOMIAS FOGYÓANYAGOK Összesen 1 912 db/12 hónap, melyből: 5/1. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel Teljes mennyiség 12 HÓNAPRA 100 db 5/2. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 120 db 5/3. rész: 25G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 30 db 5/4. rész: Irrigációs/ aspirációs csőkészlet Steril irrigációs/ aspirációs vezeték szürkehályog műtétek elvégzéséhez Kiszerelés: 12 db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 125 doboz (1500 db) 5/5. rész: 23G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/6. rész: 25G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/7. rész: 25G Diatermia kézieszköz vitrektómiás műtétekhez Kiszerelés: 6 db /doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/8 rész: ABS mini hegy 30K, 0,9 mm-es ultrahangos hegy. Steril, egyszerhasználatos. Orvosi titán ötvözetből.Hajlított tölcséres U/S hegy Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA : 7doboz (42 db) 5/9 rész: 25G hajlítható lézerszál vitrektómiás műtétekhez Kiszerelés: 6 db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/10 rész: Olaj betöltő szett Kiszerelés: 6 db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 4 doboz (24 db) 5/11 rész: 25G endo fényszál Kiszerelés: 12db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (12 db) 5/12 rész: 25G csillárfény Kiszerelés: 12db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (12db) 5/13 rész: 23G port Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 4 doboz (24db) 5/14 rész: 23G infúziós kanül Kiszerelés: 12db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 2 doboz (24db) Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Internal identifier: EKR001844292026/5
Lot: LOT-0010
Title: Szemészeti műtéti fogyóanyagok II
Description: 10. rész szemészeti műtéti fogyóanyagok II. Összesen 1 384 db/12 hónap, melyből: 10/1 Janach Marker Pencil, steril 12 hónap: 30 db 10/2 Constellation kezdő csomag/anterior 12 hónap : 220 doboz (1 320 db) Kiszerelése 6 darab / doboz. 10/3 Vitrektómiás infúziós csőkészlet automata folyadék-levegő szeleppel 12 hónapra: 24 db 10/4 úszó lencse 12 hónapra: 10 db Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Internal identifier: EKR001844292026/10
Lot: LOT-0011
Title: Cercage szalag
Description: 11. cercage szalag Összesen 12 hónapra: 5 csomag Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található. 11. cercage szalag 12 hónapra: 5 csomag, azaz 5 szett az alábbiak szerint A termékkel szemben támasztott minimum követelmények:Szilikon gumi szalag Type 240, 2,5x0,6mm téglalap keresztmetszetű, 120mm hosszú Szilikon szalag rögzítő csővel Type 270 Type 240 szalaghoz, Ø1,65mm/Ø0,76mm, 30mm hosszú, steril csomagolásban A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Internal identifier: EKR001844292026/11