2. Procedure
Procedure
Title: VTH-systeem voor gemeenten Heemstede en Bloemendaal
Description: De opdracht op hoofdlijnen betreft: • het inrichten en implementeren van het VTH-systeem incl. training en opleiding van gebruikers; • migreren en converteren van bestaande gegevens vanuit Rx.Mission en Mozard; • ter beschikking hebben van het VTH-systeem (als SaaS); • technisch beheer en onderhoud van het VTH-systeem. VTH-systeem voor 2 gemeenten
Internal identifier: HMS 202601 PRJ-2600034
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72222300 Information technology services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: VTH-systeem voor de gemeenten Heemstede en Bloemendaal
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie 1 ‘Aanvullende consultancy diensten’ Voor meer informatie zie het aanbestedingsdocument paragraaf 1.5.2