662974-2026 - Competition
Czechia – Archaeological services – D0 518 Ruzyně – Suchdol – Doplňující části základní studie archeologických rizik
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: D0 518 Ruzyně – Suchdol – Doplňující části základní studie archeologických rizik
Description: Předmětem veřejné zakázky je vypracování doplňujících částí studie základních archeologických rizik Stavby D0 518 Ruzyně – Suchdol. Doplňující části studie budou vycházet ze Základní studie archeologických rizik pro stavbu D0 518 Ruzyně – Suchdol, která byla vypracována Archeologickým ústavem AV Praha, v.v.i. (11/2025). Jedná se o doplňující části studie archeologických rizik: a) základní rekognoskace terénu, b) povrchové sběry, c) paleolitické povrchové sběry, d) detektorová prospekce, e) geofyzikální měření, f) letecká archeologie (dron), g) sondáž pomocí pedologického vrtáku, mikrosondáže a sondážní rýhování.
Internal identifier: 02PT-008569
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351914 Archaeological services
5. Lot
Lot: LOT-0001