2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Słubice w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie, wskazanych w opisie zamówienia, odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Słubice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego dalej: PSZOK), w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) – dalej jako u.u.c.p.g. i zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego. Przedmiotem zamówienia nie jest objęte odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy z nieruchomości niezamieszkałych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: PP.ZP.271.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90500000 Refuse and waste related services, 90510000 Refuse disposal and treatment, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90500000 Refuse and waste related services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins, 90511000 Refuse collection services, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services, 90511000 Refuse collection services