663004-2026 - Competition
Poland – Caretaker services – Usługi dozoru i ochrony osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach Domu Pracy Twórczej i Domu Plenerowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, położonych w Zakopanem (34-500) przy ul. Harenda 16
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi dozoru i ochrony osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach Domu Pracy Twórczej i Domu Plenerowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, położonych w Zakopanem (34-500) przy ul. Harenda 16
Description: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi dozoru i ochrony osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach Domu Pracy Twórczej i Domu Plenerowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, położonych w Zakopanem (34-500) przy ul. Harenda 16. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 2.1. załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, 2.2. załącznik nr 1A do SWZ - karta obowiązków Wykonawcy.
Internal identifier: BZP.2630.26.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98341140 Caretaker services
Additional classification (cpv): 98341120 Portering services, 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001