2. Procedure
Procedure
Title: OKOLJU PRIJAZNO ČIŠČENJE STEKLENIH POVRŠIN, ŽALUZIJ IN SENČIL ZAVODA ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA LJUBLJANA, LOKACIJA DOBRUNJE
Description: Predmet javnega naročila je čiščenje steklenih površin, žaluzij in senčil Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev na lokaciji: Litijska cesta 217, 1261 Ljubljana - Dobrunje.
Internal identifier: JN-77319
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 576752