2. Procedure
Procedure
Title: Oprema za novi prizidek Vrtca Urša Domžale
Description: Predmet javnega naročila je nabava in montaža notranje opreme ter tehnološke opreme za pralnico za potrebe prizidka k vrtcu Urša, ki se izvaja v okviru projekta »Rekonstrukcija vrtca Urša«. Izbrani izvajalec se zavezuje, da bo izvedel dobavo, dostavo, vnos in strokovno montažo nove opreme. Vsa dela po tem javnem naročilu bo moral izvajalec terminsko in tehnično uskladiti z glavnim izvajalcem gradbeno-obrtniških del na objektu, družbo SGP Graditelj d. d., ter s pooblaščenim predstavnikom naročnika, Občine Domžale. Natančen tehnični opis ter obseg predmeta javnega naročila sta razvidna iz popisa del (podrobnega ponudbenega predračuna v Excel formatu) in načrta notranje opreme, ki sta sestavni del te razpisne dokumentacije.
Internal identifier: JN-79873
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 576510