2. Procedure
Procedure
Title: Beheer en onderhoud OVL
Description: De opdracht betreft Onderhoud- en Vervanging van de Openbare Verlichting voor Gemeente Alkmaar en Dijk en Waard, volgens de regels van de Gewijzigde Aanbestedingswet 2012 en de ARW2016. De penvoerder van de aanbesteding is de gemeente Dijk en Waard, zij voert de aanbesteding uit namens en voor de hierboven genoemde gemeenten. Vanaf 15 september 2026 zullen de aanbestedingsdocumenten en de bijbehorende bijlagen gepubliceerd worden .
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: 1
Description: Er wordt niet gewerkt met percelen
Internal identifier: 1