2. Procedure
Procedure
Title: Selectie installatieadviseur nieuwbouw Haags Montessori Lyceum
Description: Stichting Voortgezet Onderwijs Haaglanden is voornemens een overeenkomst aan te gaan met een installatieadviseur voor het ontwerp van de nieuwbouw van HML. 12.470 m2
Internal identifier: P2000547
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 2 installatieadviseur
Internal identifier: 1