2. Procedure
Procedure
Title: Παροχή Υπηρεσιών Υλοποίησης Υποέργων 2 και 3 της πράξης: Αναβάθμιση των Κοινωνικών Δομών των Δήμων Γορτυνίας, Μεγαλόπολης, Οιχαλίας & Τρίπολης
Description: Αντικείμενο της σύμβασης «Παροχή Υπηρεσιών Υλοποίησης Υποέργων 2 και 3 της πράξης: Αναβάθμιση των Κοινωνικών Δομών των Δήμων Γορτυνίας, Μεγαλόπολης, Οιχαλίας & Τρίπολης» που αφορά στην υλοποίηση του υποέργου 2 & υποέργου 3 της πράξης, αποτελεί: • Η Ενδυνάμωση, Αναβάθμιση Δεξιοτήτων & συμβουλευτική εποπτεία - coaching των στελεχών παροχής υπηρεσιών στο πεδίο • Η Επικοινωνιακή προβολή & διάχυση της πράξης αντίστοιχα
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ενδυνάμωση, Αναβάθμιση Δεξιοτήτων & συμβουλευτική εποπτεία - coaching των στελεχών παροχής υπηρεσιών στο πεδίο
Description: Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι η παροχή κοινωνικών υπηρεσιών που αφορά στο υποέργο 2 «Ενδυνάμωση, Αναβάθμιση Δεξιοτήτων & συμβουλευτική εποπτεία - coaching των στελεχών παροχής υπηρεσιών στο πεδίο» της πράξης «Αναβάθμιση των Κοινωνικών Δομών των Δήμων Γορτυνίας, Μεγαλόπολης, Οιχαλίας & Τρίπολης». Σκοπός της σύμβασης είναι η βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών του δικτύου κοινωνικών δομών των συνεργαζόμενων δήμων και η αναβάθμιση της εξυπηρέτησης των ωφελουμένων μέσω της ενδυνάμωσης των στελεχών πεδίου των υφιστάμενων κοινωνικών δομών & υπηρεσιών, της στοχευμένης ανάπτυξης δεξιοτήτων μέσω εργαστηρίων (workshops), webinars & on the job training καθώς και της συμβουλευτικής εποπτείας - coaching των στελεχών παροχής υπηρεσιών στο πεδίο.
Internal identifier: Αιθμ. Πρωτ. 28779/24-09-2026 Υποέργο 2
Additional classification (cpv): 80511000 Staff training services, 80570000 Personal development training services, 79414000 Human resources management consultancy services, 85321000 Administrative social services
Lot: LOT-0002
Title: Επικοινωνιακή προβολή & διάχυση της πράξης
Description: Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών που αφορά στο υποέργο 3 «Επικοινωνιακή προβολή & διάχυση της πράξης» της πράξης «Αναβάθμιση των Κοινωνικών Δομών των Δήμων Γορτυνίας, Μεγαλόπολης, Οιχαλίας & Τρίπολης». Σκοπός της σύμβασης είναι ο σχεδιασμός και η υλοποίηση ενεργειών πληροφόρησης της Πράξης που στοχεύουν στην ενημέρωση, προβολή και ευαισθητοποίηση του κοινού σχετικά με τις παρεχόμενες δράσεις. Σκοπός του έργου είναι να ενισχύσει την αναγνωρισιμότητα, να προσελκύσει το ενδιαφέρον των ωφελούμενων και να διασφαλίσει τη διάχυση των αποτελεσμάτων.
Internal identifier: Αιθμ. Πρωτ. 28779/24-09-2026 Υποέργο 3
Main classification (cpv): 79416200 Public relations consultancy services
Additional classification (cpv): 79416000 Public relations services, 79952000 Event services, 79315000 Social research services