663190-2026 - Competition
Poland – Teaching equipment – Dostawa pomocy dydaktycznych do sali sensorycznej i do sali zajęć ruchowych i gimnastyki korekcyjnej oraz mebli w ramach projektu „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pomocy dydaktycznych do sali sensorycznej i do sali zajęć ruchowych i gimnastyki korekcyjnej oraz mebli w ramach projektu „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu”
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie pomocy dydaktycznych i mebli do placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podzielony na dwie części: Część I – dostawa wyposażenia sensorycznego i gimnastycznego Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.I do umowy – Przedmiot umowy część I. Część II – dostawa mebli – szafek do szatni, Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.II do umowy – Przedmiot umowy część II. 3) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I – dostawa wyposażenia sensorycznego i gimnastycznego
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie pomocy dydaktycznych do placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.I do umowy – Przedmiot umowy część I. 2) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Additional classification (cpv): 16000000 Agricultural machinery, 37420000 Gymnasium equipment, 37421000 Gymnasium mats
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część II – dostawa mebli – szafek do szatni
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie mebli do placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. Część II – dostawa mebli – szafek do szatni, Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.II do umowy – Przedmiot umowy część II. 3) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
Additional classification (cpv): 39141300 Cabinets, 39173000 Storage units, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment