2. Procedure
Procedure
Title: Het leveren van een (elektrische) haakwagen ten behoeve van Twente Milieu N.V.
Description: Het leveren van een (elektrische) haakwagen ten behoeve van Twente Milieu N.V.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 2