2. Procedure
Procedure
Title: Konserwacja, utrzymanie ruchu, usuwanie awarii i wykonywanie napraw urządzeń transportu bliskiego w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Lublinie
Description: Konserwacja, utrzymanie ruchu, usuwanie awarii i wykonywanie napraw urządzeń transportu bliskiego w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Lublinie
Internal identifier: POST/PEC/PEC/UZR/00523/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50531400 Repair and maintenance services of cranes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1. Zgodnie z art. 441 Ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: 1.1. Prawo opcji będzie polegało na skorzystaniu z Prac w zakresie Przeglądów specjalnych - zgodnie z opisem zawartym w pkt 1.2.23 OPZ. 1.2. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. 1.3. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt Umowy).