663278-2026 - Competition
Estonia – Miscellaneous food products – Toiduainete hankimine Tartu Rakenduslikule Kolledžile
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Toiduainete hankimine Tartu Rakenduslikule Kolledžile
Description: Pakkumuse peab esitama käesoleva riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustel. Kõikides hanke osades eraldi sõlmitakse kuni kolme eduka pakkujaga raamlepingud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products, 15612500 Bakery products, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 15893000 Dry goods, 15131500 Poultry products, 15110000 Meat, 15131400 Pork products, 03221110 Root vegetables, 15300000 Fruit, vegetables and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Piim ja piimatooted
Description: Käesoleva hanke osa raamlepingu maksimaalne maksumus raamlepingu perioodil on kuni 60 000 eurot km-ta. Pakkumus tuleb vormistada eesti keeles. Kõik pakkumuses esitatud hinnad peavad olema eurodes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0001
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: Pagari- ja leivatooted
Description: Käesoleva hanke osa raamlepingu maksimaalne maksumus raamlepingu perioodil on kuni 50 000 eurot km-ta. Pakkumus tuleb vormistada eesti keeles. Kõik pakkumuses esitatud hinnad peavad olema eurodes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0002
Main classification (cpv): 15612500 Bakery products
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0003
Title: Kuivained
Description: Käesoleva hanke osa raamlepingu maksimaalne maksumus raamlepingu perioodil on kuni 30 000 eurot km-ta. Pakkumus tuleb vormistada eesti keeles. Kõik pakkumuses esitatud hinnad peavad olema eurodes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0003
Main classification (cpv): 15893000 Dry goods
Lot: LOT-0004
Title: Liigitamata toiduained
Description: Käesoleva hanke osa raamlepingu maksimaalne maksumus raamlepingu perioodil on kuni 130 000 eurot km-ta. Pakkumus tuleb vormistada eesti keeles. Kõik pakkumuses esitatud hinnad peavad olema eurodes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0004
Lot: LOT-0005
Title: Linnuliha
Description: Käesoleva hanke osa raamlepingu maksimaalne maksumus raamlepingu perioodil on kuni 40 000 eurot km-ta. Pakkumus tuleb vormistada eesti keeles. Kõik pakkumuses esitatud hinnad peavad olema eurodes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0005
Main classification (cpv): 15131500 Poultry products
Additional classification (cpv): 15110000 Meat
Lot: LOT-0006
Title: Sealiha ja sealihatooded
Description: Käesoleva hanke osa raamlepingu maksimaalne maksumus raamlepingu perioodil on kuni 100 000 eurot km-ta. Pakkumus tuleb vormistada eesti keeles. Kõik pakkumuses esitatud hinnad peavad olema eurodes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0006
Main classification (cpv): 15131400 Pork products
Lot: LOT-0007
Title: Puhastatud juurviljad
Description: Käesoleva hanke osa raamlepingu maksimaalne maksumus raamlepingu perioodil on kuni 70 000 eurot km-ta. Pakkumus tuleb vormistada eesti keeles. Kõik pakkumuses esitatud hinnad peavad olema eurodes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315622-0007
Main classification (cpv): 03221110 Root vegetables
Lot: LOT-0008
Title: Puu- ja köögiviljad
Internal identifier: 315622-0008
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products