663296-2026 - Competition
Poland – Electricity – Dostawy energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. w 2027 roku.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. w 2027 roku.
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. w 2027 roku. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej w łącznej szacunkowej ilości 17 515 MWh. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Internal identifier: NZP-092/5/UE-12/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. w 2027 roku. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej w łącznej szacunkowej ilości 17 515 MWh. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Termin realizacji zamówienia: 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, lecz nie wcześniej niż od 01.01.2027 r., z zastrzeżeniem, że przez miesiąc należy rozumieć okres od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca.