2. Procedure
Procedure
Title: ZP/PN/2026/51-laboratorium II
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i rozładunkiem materiałów dla pracowni analityki wraz z dzierżawą analizatorów i innego niezbędnego sprzętu do bieżącej działalności Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pakietnr1