663318-2026 - Competition
Netherlands – Medical aids – Wmo Hulpmiddelen
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Wmo Hulpmiddelen
Description: Met deze aanbesteding worden geïnteresseerden in de gelegenheid gesteld een Inschrijving te doen. Deze aanbesteding heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Raamovereenkomst met twee (2) Contractanten voor Hulpmiddelen. De gemeente streeft ernaar om inwoners met een beperking te ondersteunen met passende, veilige en kwalitatief hoogwaardige Wmo‑hulpmiddelen, zodat zij zo zelfstandig mogelijk kunnen wonen en participeren in de samenleving. De gemeente wil daarnaast meer grip op kwaliteit, doorlooptijden en kostenontwikkeling, en wil contractpartners die proactief meedenken, innoveren en samenwerken met zowel de gemeentelijke organisatie als andere ketenpartners (bijv. wijkteams, Wmo‑consulenten, andere leveranciers). Paragraaf 3.5 van het Beschrijvend document en Bijlage 11 en 12 geven een indicatie van de omvang en de verwachte totale afname op basis van de huidige afname.
Internal identifier: 2026-063892
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De gemaakte keuzes voor de procedure zijn beschreven in paragraaf 3.6 van het Beschrijvend document.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
Additional classification (cpv): 33193000 Invalid carriages, wheelchairs and associated devices, 50421100 Repair and maintenance services of wheelchairs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Deze aanbesteding is niet ingedeeld in percelen. Paragraaf 3.5 van het Beschrijvend document en Bijlage 11 en 12 geven een indicatie van de omvang en de verwachte totale afname op basis van de huidige afname.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).