663321-2026 - Competition
Poland – Exhibition, fair and congress organisation services – Kompleksowa organizacja wielonarodowej przyjazdowej misji gospodarczej przedsiębiorców z krajów zrzeszonych w inicjatywie Trójmorza do WL w dniach 26-27 listopada 2026 r.
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa organizacja wielonarodowej przyjazdowej misji gospodarczej przedsiębiorców z krajów zrzeszonych w inicjatywie Trójmorza do WL w dniach 26-27 listopada 2026 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wielonarodowej przyjazdowej misji gospodarczej przedsiębiorców z krajów zrzeszonych w inicjatywie Trójmorza do województwa lubelskiego w dniach 26-27 listopada 2026 r. (+/- 2 dni)
Internal identifier: OP-IV.272.83.2026.MLNK
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: 1. Postępowanie prowadzone jest na Platformie https://lubelskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 2. Instrukcja korzystania z Platformy: 1) W celu zapoznania się z dokumentacją postępowania Wykonawca w menu po lewej stronie wybiera zakładkę „Lista ogłoszeń o postępowaniach”, następnie zakładkę „Aktualne”, wyszukuje przedmiotowe postępowanie i klika w wybrany link, przechodząc do obszaru postępowania (po upływie terminu składania ofert dokumentacja jest dostępna w zakładce „w toku”). 2) Zadawanie pytań do treści SWZ za pośrednictwem Platformy: a) bez logowania – poprzez funkcjonalność „Zadaj pytanie”, b) poprzez funkcjonalność „Przystąp do postępowania” i po zalogowaniu się na konto użytkownika „Utwórz nową wiadomość” (Kafel „Wiadomości”) należy wypełnić temat oraz treść/przedmiot pytania, a następnie kliknąć akcję „Wyślij”. 3) Przystąpienie do postępowania: a) przystąpienie wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Województwo Lubelskie: https://lubelskie.ezamawiajacy.pl, b) Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony: https://oneplace.marketplanet.pl gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego: po wpisaniu adresu email, hasła, kodu z obrazka oraz zaakceptowaniu wymaganych zgód należy użyć przycisku „Zarejestruj się”. Na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem, za pomocą którego należy potwierdzić adres email; po potwierdzeniu adresu email należy się zalogować za pomocą przycisku „Zaloguj” w celu ukończenia procesu rejestracji; po wpisaniu loginu i hasła należy użyć przycisku „Zaloguj się”; po wypełnieniu formularza rejestracyjnego podzielonego na cztery etapy należy wysłać wniosek rejestracyjny do weryfikacji za pomocą przycisku „Wyślij wniosek”. Kod pocztowy w formularzu powinien być wpisany w formacie XXXXX natomiast numer NIP/PESEL oraz numery telefonów jako ciąg cyfr (bez myślnika lub spacji między cyframi); wiadomość potwierdzająca aktywację konta zostanie przesłana na adres email użyty podczas rejestracji w ciągu 6 godzin roboczych od przesłania wniosku do akceptacji. Jeżeli niezbędna jest szybsza weryfikacja wniosku, istnieje możliwość kontaktu z infolinią wsparcia (22 257 22 23) z prośbą o przyspieszenie weryfikacji wniosku rejestracyjnego. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00. c) po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu, d) Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.0017.00) email: oneplace@marketplanet.pl, e)Pełna instrukcja przeznaczona dla Wykonawców znajduje się na stronie https://lubelskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&folder=002c&clientName=lubelskie& 3. Niezbędne wymagania sprzętowoaplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; b) komputer klasy PC lub MAC, o konfiguracji: pamięć min 2GB RAM, procesor Intel IV 2GHZ, system operacyjny MS Windows 7, Linux, Mac Os x 10.4, lub ich nowsze wersje; c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji (w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0); d) włączona obsługa JavaScript; e) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 4. Dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB w formatach, w szczególności: txt, rtf, pdf, xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc. 5. Informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: plik oferty wraz z załącznikami przesłany przez Wykonawcę za pomocą Platformy i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert. 6. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. 7. O terminie przesłania decyduje czas pełnego przeprocesowania transakcji pliku na Platformie. 8. Osobami uprawnionymi do kontaktów są: 1) Magdalena Kuś – nr telefonu 81 4416505, magdalena.kus@lubelskie.pl; 2) Wojciech Dziurda – nr telefonu 81 4416636, wojciech.dziurda@lubelskie.pl.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79950000 Exhibition, fair and congress organisation services
Additional classification (cpv): 79997000 Business travel services, 79952000 Event services, 79951000 Seminar organisation services, 55300000 Restaurant and food-serving services, 79960000 Photographic and ancillary services, 79410000 Business and management consultancy services, 63510000 Travel agency and similar services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 79997000 Business travel services, 79952000 Event services, 79951000 Seminar organisation services, 79951000 Seminar organisation services, 55300000 Restaurant and food-serving services, 79960000 Photographic and ancillary services, 79410000 Business and management consultancy services, 63510000 Travel agency and similar services