663338-2026 - Competition
Bulgaria – Parts and accessories for vehicles and their engines – „Техническо обслужване на МПС, за срок от 12 /дванадесет/ месеца“, включващо: Доставка на резервни части за МПС и Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС - по заявка на ТП ДГС Айтос
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Техническо обслужване на МПС, за срок от 12 /дванадесет/ месеца“, включващо: Доставка на резервни части за МПС и Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС - по заявка на ТП ДГС Айтос
Description: „Техническо обслужване на МПС, за срок от 12 /дванадесет/ месеца“, включващо: Доставка на резервни части за МПС и Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС - по заявка на ТП ДГС Айтос
Internal identifier: 609779
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001