663376-2026 - Competition
Bulgaria – Construction materials and associated items – „Доставка чрез покупка на материали за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище по 8 обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка чрез покупка на материали за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище по 8 обособени позиции“
Description: Доставка чрез покупка по периодични заявки на материали за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище по следните обособени позиции: обособена позиция № 1 „Железарски и ВиК материали” обособена позиция № 2 „Електрически материали” обособена позиция № 3 „Бояджийски и строителни материали” обособена позиция № 4 „Скални материали” обособена позиция № 5 „Дървен материал” обособена позиция № 6 „Бетонни изделия” обособена позиция № 7 „Материали за ремонт и поддръжка на шахти” обособена позиция № 8 „Бетон и разтвори” Всеки участник в процедурата може да подаде оферта за една, за няколко или за всички обособени позиции.
Internal identifier: 606646
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Железарски и ВиК материали”
Description: Доставка чрез покупка на железарски и ВиК материали за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации. Забележка: Посочените количества на подлежащите на договаряне артикули са прогнозни и Възложителят си запазва правото да закупи количества от съответните артикули според конкретните си нужди.
Internal identifier: 607052
Main classification (cpv): 44110000 Construction materials
Lot: LOT-0002
Title: „Електрически материали”
Description: Доставка чрез покупка на електрически материали за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации. Забележка: Посочените количества на подлежащите на договаряне артикули са прогнозни и Възложителят си запазва правото да закупи количества от съответните артикули според конкретните си нужди.
Internal identifier: 607463
Main classification (cpv): 31681410 Electrical materials
Lot: LOT-0003
Title: „Бояджийски и строителни материали”
Description: Доставка чрез покупка на бояджийски и строителни материали за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации.
Internal identifier: 607506
Lot: LOT-0004
Title: „Скални материали”
Description: Доставка чрез покупка на скални материали за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации.
Internal identifier: 607598
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
Lot: LOT-0005
Title: „Дървен материал”
Description: Доставка чрез покупка на дървен материал за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации.
Internal identifier: 607605
Main classification (cpv): 03410000 Wood
Lot: LOT-0006
Title: „Бетонни изделия”
Description: Доставка чрез покупка на бетонни изделия за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации.
Internal identifier: 607607
Main classification (cpv): 44114200 Concrete products
Lot: LOT-0007
Title: „Материали за ремонт и поддръжка на шахти”
Description: Доставка чрез покупка на материали за ремонт и поддръжка на шахти за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации.
Internal identifier: 607613
Lot: LOT-0008
Title: „Бетон и разтвори”
Description: Доставка чрез покупка на бетон и разтвори за нуждите на общинска администрация и второстепенните разпоредители с бюджети към Община Търговище, съгласно номенклатурата, посочена в Техническите спецификации.
Internal identifier: 607619
Main classification (cpv): 44114000 Concrete