2. Procedure
Procedure
Title: Medicininė įranga (atviras tarptautinis)
Description: Pirkimas susideda iš dviejų dalių: 1 dalis „Funkcinė magnetinė stimuliacijos sistema FMS“ 1 komplektas, BVPŽ kodas 33158200, 2 dalis „12-os kanalų elektrostimuliacijos sistema“ 1 komplektas BVPŽ kodas 33158200.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33158200 Electrotherapy devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 dalis „Funkcinė magnetinė stimuliacijos sistema FMS“
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 dalis „12-os kanalų elektrostimuliacijos sistema“
Internal identifier: 2