663413-2026 - Competition
Poland – Diagnostic supplies – Dostawa wyrobów medycznych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów medycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych z podziałem na części.
Internal identifier: ZP.045.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - Elektrody
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Elektrod
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - Elektrody do badań holterowskich
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Elektrod do badań holterowskich
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - Dreny śródoperacyjne Torax do klatki piersiowej, miękkie, proste
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Drenów śródoperacyjnych Torax do klatki piersiowej, miękkie, proste
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - Cewnik balonowy wysokociśnieniowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewników balonowych wysokociśnieniowych
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - Drobny sprzęt medyczny
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Drobnego sprzętu medycznego
Additional classification (cpv): 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion, 33141320 Medical needles, 33141240 Catheter accessories, 33141310 Syringes
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 - Zestawy do opłucnej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawów do opłucnej
Main classification (cpv): 33141410 Wire-cutter and bistoury
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7 - Wkłucia centralne z powłoką antybakteryjną
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Wkłuć centralnych z powłoką antybakteryjną
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 - Wycinaki do aorty
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Wycinaków do aorty
Main classification (cpv): 33141240 Catheter accessories
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - Filtry oddechowe mechaniczne z wymiennikiem ciepła i wilgoci
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Filtrów oddechowych mechanicznych z wymiennikiem ciepła i wilgoci
Main classification (cpv): 33171100 Instruments for anaesthesia
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10 - Zestawy do hemodiafiltracji
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawów do hemodiafiltracji
Main classification (cpv): 33181520 Renal dialysis consumables
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11 - Szwy chirurgiczne niewchłanialne
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Szwów chirurgicznych niewchłanialnych
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - Szwy chirurgiczne niewchłanialne; silikonowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Szwów chirurgicznych niewchłanialnych; silikonowych
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13 - Szwy chirurgiczne, niewchłanialne, poliestrowe, plecione
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Szwów chirurgicznych, niewchłanialnych, poliestrowych, plecionych
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14 - Szew jednowłóknowy, nylonowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Szewów jednowłóknowych, nylonowych
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15 - Materiały zużywalne do wstrzykiwacza kontrastu Medrad Centargo
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Materiałów zużywalnych do wstrzykiwacza kontrastu Medrad Centargo
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16 - Cewniki balonowe tnące; stenty
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewników balonowych tnących; stentów
Additional classification (cpv): 33184500 Coronary endoprostheses
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17 - Filtry wydechowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Filtrów wydechowych
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18 - Strzykawki inflacyjne
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Strzykawek inflacyjnych
Main classification (cpv): 33141310 Syringes
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19 - Test ureazowy do wykrywania Helicobacter pylori
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Testów ureazowych do wykrywania Helicobacter pylori
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20 - Wyroby stomijne
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Wyrobów stomijnych
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21 - Osłony na aparaturę medyczną
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Osłon na aparaturę medyczną
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables