663443-2026 - Competition
Netherlands – Tree-maintenance services – 260106GDD Raamovereenkomst urenbestek onderhoud bomen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 260106GDD Raamovereenkomst urenbestek onderhoud bomen
Description: Binnen de gemeente Dordrecht zijn een aantal bomen waarbij onderhoudswerkzaamheden dienen te worden verricht gedurende looptijd van de raamovereenkomst. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: A. Ter beschikking stellen medewerkers ten behoeve van boomverzorgingswerkzaamheden B. Ter beschikking stellen van materieel ten behoeve van boomverzorgingswerkzaamheden C. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Voor de verdere inhoud van deze opdracht wordt verwezen naar het bijgevoegde RAW-bestek in bijlage C. De overeenkomst treedt in werking op 4 januari 2027 en wordt aangegaan voor een initiële looptijd tot en met 31 december 2028. De opdrachtgever heeft de mogelijkheid de overeenkomst eenmaal met één jaar te verlengen, tot en met 31 december 2029. Indien de opdrachtgever geen gebruikmaakt van deze verlengingsoptie, eindigt de overeenkomst van rechtswege op 31 december 2028.
Internal identifier: 260106GDD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: 260106GDD Raamovereenkomst inzet uren t.b.v. boomonderhoud Dordrecht
Description: Zie leidraad Zie hoofdtekst
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er is een mogelijkheid tot één (1) jaar verlenging bovenop de initiële looptijd van twee (2) jaar.