2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa integratorów systemów łączności
Description: Dostawa integratorów systemów łączności Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Internal identifier: ZP-40/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Uzasadnienie zostało zawarte w dokumentacji postępowania.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32570000 Communications equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Options:
Description of the options: Zgodnie z dokumentacją postępowania