663483-2026 - Competition
Belgium – Internet or intranet server application development services – Modulair aanbod - Leermanagementsysteem voor klantportaal inburgering in het buitenland
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Modulair aanbod - Leermanagementsysteem voor klantportaal inburgering in het buitenland
Description: Dit document beschrijft de vereisten voor de selectie en inrichting van het LMS, dat tweedelig is. De vaste scope van deze opdracht is de inrichting van een LMS voor het voortraject en de zelfstudie binnen het reguliere traject (basisopdracht). Daarbij wordt dus het huidige systeem behouden voor de reguliere werking, en zijn er dus 2 systemen simultaan in gebruik voor de opleidingen MO: het LMS voor het (digitale) voortraject, en het huidige systeem voor de reguliere werking. Een latere, facultatief afroepbare uitbreiding naar de reguliere (klasgestuurde) werking van het MO-traject (facultatief afroepbare uitbreiding) wordt ook mee in rekening genomen. Dat houdt dus in dat er reeds in deze fase rekening dient gehouden worden met de vereisten van deze fase, aangezien hetzelfde LMS dat initieel voor het voortraject geselecteerd wordt dan ook zal moeten ingericht worden voor de reguliere werking. Het LMS dat nu geselecteerd wordt, moet daarom aantoonbaar in staat zijn om deze uitbreiding later te dragen, zodat binnen eenzelfde gunning uitgebreid kan worden naar de reguliere werking (facultatief afroepbare uitbreiding), indien dat gewenst is door de agentschappen. Dit document bestaat uit drie delen; - Deel 1 bundelt de functionele vereisten: wat het platform moet kunnen doen. - Deel 2 bundelt de niet-functionele vereisten: de kwaliteitseisen en randvoorwaarden waaraan het platform moet voldoen, met inbegrip van informatieveiligheid en de aansluiting bij de ar-chitectuurprincipes. - Deel 3 bundelt de aanvullende vereisten voor de facultatief afroepbare uitbreiding. De identificatiecodes (A.1, B.2, …) laten toe om vereisten eenduidig te benoemen doorheen dit bestek, de offerte van de inschrijver en de latere opvolging van het contract.
Internal identifier: PPP17E-318/6047/2026007-05
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72422000 Internet or intranet server application development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026007-05_1