663487-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – Naprawa sprzęgów pojazdów metra
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Naprawa sprzęgów pojazdów metra
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia jest naprawa sprzęgów pojazdów metra w podziale na 3 zadania: - Zadanie nr I: „Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Inspiro zgodnie z załącznikami „A” - Zadanie nr II: „Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Skoda Varsovia zgodnie z załącznikami „B” - Zadanie nr III: „Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Metropolis 98B zgodnie z załącznikami „C” 2. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności w zakresie i zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Technicznej (stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - dalej „ST”) wraz z załącznikami oraz we Wzorze Umowy (stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ). 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z naprawą sprzęgów pojazdów metra. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego wymogu oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy.
Internal identifier: WP.25.00117.2026.S.P.KAAB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1- Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Inspiro
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia w Zadaniu nr 1 jest "Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Inspiro zgodnie z załącznikami „A”. 2. Zakres zamówienia w Zadaniu nr 1 obejmuje wykonanie naprawy sprzęgów wraz z zakresem czynności odpowiadającym cyklowi przeglądowo-naprawczemu P5 zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania pojazdów typu Inspiro. 3. Przedmiot Zamówienia w zakresie Zadania nr 1 należy wykonać zgodnie z ilościami określonymi w załączniku nr A do ST.
Internal identifier: WP.25.00117.2026.S.P.KAAB - Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2- Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Skoda Varsovia
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia w Zadaniu nr 2 jest "Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Skoda Varsovia zgodnie z załącznikami „B”. 2. Zakres zamówienia w Zadaniu nr 2 obejmuje wykonanie naprawy sprzęgów wraz z zakresem czynności odpowiadającym cyklowi przeglądowo -naprawczemu P4.1 zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania pojazdów typu Skoda Varsovia TD053892 rewizja D (wyłącznie w zakresie związanym z Przedmiotem Zamówienia). 3. Przedmiot Zamówienia w zakresie Zadania nr 2 należy wykonać zgodnie z ilościami określonymi w załączniku nr B do ST.
Internal identifier: WP.25.00117.2026.S.P.KAAB - Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3- Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Metropolis 98B
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia w Zadaniu nr 3 jest „Naprawa sprzęgów do pojazdów metra typu Metropolis 98B zgodnie z załącznikami „C”. 2. Zakres zamówienia w Zadaniu nr 3 obejmuje wykonanie naprawy sprzęgów wraz zakresem czynności odpowiadającym cyklowi przeglądowo-naprawczemu P5 zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania pojazdów typu Metropolis 98B. 3. Przedmiot Zamówienia w zakresie Zadania nr 3 należy wykonać z ilościami określonymi w załączniku nr C do ST. 4. Zakres Zadania nr 3 Przedmiot Zamówienia obejmuje zakres opcjonalny: a) Niklowanie nakrętki do 16 szt. b) Kontrola, a w przypadku konieczności regeneracji gniazda osadczego panewki kulistej w płycie sprzęgu (spawanie, obróbka numeryczna, obróbka wykańczająca) do 10 szt. 5. Prace wskazane powyżej stanowią zakres opcjonalny niniejszego zamówienia (tj. „opcja” w rozumieniu art. 441 ustawy Pzp). Skorzystanie z zakresu opcjonalnego jest uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta z powyższego uprawnienia, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Zasady realizacji prac opcjonalnych określono we Wzorze Umowy.
Internal identifier: WP.25.00117.2026.S.P.KAAB - Zadanie nr 3